Ośrodek wakacyjny Scoglitti: wakacje na Sycylii.  

    Nasze zadanie: rozwinąć i poprzeć działalności, związane z turystyką przez cały rok w Scoglitti i po całej Sycylii: apartamenty do wynajęcia, hotele, typowe restauracje, miejscowe rzemiosło artystyczne, turystyka w farmie, działalności morskie, imprezy sportowe i kulturalne.

Przebywać w Scoglitti.

    Ośrodek wakacyjny w Scoglitti umieszczony jest 50 m od morza i oferuje tygodniowe pobyty w centrum miasteczka. W tym roku mamy do dyspozycji dwa apartamenty dla 4 i 5 osób. Niżej są plany apartamentów z ich położenie w mapie miasteczka Scoglitti. Proszę zwracać uwagę na cechy obszaru dookoła Scoglitti: na rowerach, które goście mają do dyspozycji (dla dzieci i dorosłych) za niedużą dopłatę, można wygodnie zwiedzić interesujące miejscowości w bliskich okolicach lub zobaczyć wybrzeże, które zmienia się w piaszczyste, skaliste, suche lub pokryte śródziemnomorską makią.

Gdzie jest Scoglitti.

........ 13 km od miasta Vittoria, nad morzem, od drogi Catania–Ragusa (ok. 70 minut) wyjazd na skrzyżowaniu w kierunek Comiso-Vittoria.

     

                                                                                  

    Scoglitti, złote plaże, historia i kultura Sycylii na wybrzeżu Ragusy, śród miejsc postaci Montalbano pisarza Camilleri. Przyjeżdżajcie do Scoglitti spędzić wakacje w naszych mini-apartamentach dla 4-5 osób, 2 pokoje, całkiem umeblowane i komfortowo wyposażone. Tel. +39/000/0000000, +39/000/000000.Na naszej stronie internetowej znajdziecie wszystkie informacje i ceny za tydzień (od xxx Euro www.scoglitti.com/tariffe.htm ). Otwarte cały rok.

    

Na odległości 50 metrów od morza znajduje się siedziba narodowego turnieju beach volley'a.

 Napiszcie Emila po angielsku na adres info@scoglitti.com  

Geograficzne położenie Scoglitti pozwala szybko dojechać do wielu turystycznych i historycznych miejscowości południowej Sycylii.

Scoglitti č http://www.Scoglitti.com